scianki-reklamowe

TEKSTYLNE ŚCIANKI REKLAMOWE NA KAŻDĄ OKAZJĘ !

Profesjonalna, stylowa ścianka reklamowa to świetne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie solidne i bardzo proste w obsłudze urządzenia reklamowe. Nasze ścianki zbudowane są z aluminiowych stelaży, na których opinana jest tkanina poliestrowa. Dzięki zastosowaniu lekkich komponentów nasze ścianki są bardzo proste w montażu co pozwoli każdemu bezproblemowo i szybko przygotować stanowisko reklamowe.

Jako Agencja Reklamowa z Lublina oferujemy Państwu ścianki bardzo wysokiej jakości w przystępnej cenie. Zarówno przeznaczone dla firm ścianki wystawiennicze, te przeznaczone na specjalne wydarzenia ścianki prasowe, czy dedykowane konkretnym wydarzeniom ścianki konferencyjne mogą mieć kilka wersji rozmiarowych w różnych formach i kształtach, więc na pewno uda się znaleźć produkt dostosowany do Państwa potrzeb.

ŚCIANKA SPRAWI, ŻE TWOJA REKLAMA BĘDZIE NOWOCZESNA I SKUTECZNA.

Ścianki z oferty Agencji Reklamowej M-Production w Lublinie cechują się największą powierzchnią ekspozycji wśród wszystkich systemów wystawienniczych, a także najmniejszą wagą. Dzięki temu Państwa potencjalny klient na pewno znajdzie Was na wszelkiego rodzaju targach. Grafika może być umieszczona z dwóch stron konstrukcji.

Medium to tkanina poliestrowa kalandrowana zadrukowana w procesie ekologicznej sublimacji. Niektóre dwustronne ścianki tekstylne mogą mieć nawet kilkadziesiąt metrów kwadratowych powierzchni reklamowej.

Sprawdź jaka będzie cena ścianki z Twoją reklamą i skontaktuj się z nami już dziś!

szczegółowy cennik i oferta: KONTAKT

odzieżowe ogrzewanie
oficjalny dystrybutor
logo Promostars logo Geffer logo Mark The Helper logo crimson-cut
oficjalny dystrybutor