rollupy-reklamowe

Roll-up reklamowy jako nośnik, który zawsze daje skuteczność działań !

Rollup reklamowy jest jednym z najpopularniejszych i przenośnych nośników reklamowych. Jaką rolę pełni roll up? Baner jest tu bardzo dobrym porównaniem. Roll-up zajmuje większą powierzchnię, zdecydowanie odcinając się od otoczenia. Mając pozycję pionową, a nie poziomą, pozwala na inną formę ekspozycji naszej reklamy I daje możliwość postawienia go w dowolnym miejscu. Montaż rollupa jest łatwy i intuicyjny. Nie powinien nikomu sprawić większych trudności. Jeśli poszukujesz prostego i przystępnego cenowo produktu do promocji swojego biznesu, warto rozważyć zakup rollupa. Dzięki prostej konstrukcji i wysokiej dostępności, z roll upami spotkasz się w wielu miejscach – od stoiska na lokalnym targu, aż po sklepy wielkopowierzchniowe.

Rollup reklamowy jest nie tylko praktyczny, ale również bardzo uniwersalny. To reklama mobilna, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie – posłuży na wielu imprezach. A my, niezależnie od tego, czy jest to roll up banner, czy inny, zawsze zapewniamy, najwyższą jakość. Cena jest zróżnicowana, ale zawsze korzystna, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy pewni swoich produktów i ich jakości. Wiemy, że są to rozwiązania, które mogą służyć przez lata. Dlatego zadbaj o to, aby skutecznie docierać do klientów – pomoże Ci w tym solidnie wykonany roll up. Dajemy gwarancję na konstrukcję i wydruk, a także kompleksową obsługę posprzedażową, w ramach której wymieniamy wydruki oraz serwisujemy roll-upy.

Wymiary

W swojej ofercie posiadamy rollupy reklamowe w kilku rodzajach, których wymiary są na tyle różnorodne, aby zadowolić wielu użytkowników. Poszczególne rodzaje różnią się swoją konstrukcją. Niektóre z naszych produktów to np. roll-up banner lub modele, które posiadają regulowany maszt. Dzięki temu możemy rozłożyć wydruk na wysokość nawet 250 centymetrów, co znacząco zwiększy naszą widoczność w porównaniu z konkurencją. Gwarantuje to, że rollup będzie miał wymiary odpowiadające konkretnym potrzebom. Roll up może mieć dedykowane mu podświetlenie, dzięki czemu będzie widoczny niezależnie od warunków oświetleniowych otoczenia. Na targach i eventach marketingowych sprawdzi się rollup dwustronny. Dzięki temu, że nasze rollupy są widoczne z dwóch stron, podwójnie docierają do potencjalnych klientów.

Prawie każdy oferowany przez nas roll-up ma co najmniej dwa wymiary. Wiele propozycji to także możliwość wykonania ich na wymiar podany przez Ciebie. Dlatego możesz mieć roll up, który idealnie będzie wpasowywać się w Twoją przestrzeń. To rozwiązanie dedykowane przede wszystkim dla sklepów oraz stałych miejsc ekspozycji. Taki dopasowany roll up reklamowy nie tylko niesie ze sobą wartość informacyjną, ale również podnosi estetykę pomieszczenia.

Sprawdź, jaka będzie cena za roll-up z twoją reklamą i skontaktuj się z nami już dziś!

szczegółowy cennik i oferta: KONTAKT

odzieżowe ogrzewanie

Adler / Malfini

Malfini-Premium

Piccolio

Rimeck

Tricorp

Stedman

Fruit of The Loom

Russell

Roly

Printer Essentials

Printer Red Flag

Printer Prime

James Harvest

Result

Result Winter Essentials

JHK

Regatta

ProJob

Gildan

bc

SOL'S

Derby of Sweden

Quadra

Branve

Sagaform

sg

pierre cardin

aparatura techniczna geko

aparatura techniczna tvardy

oficjalny dystrybutor
logo Promostars logo Geffer logo Mark The Helper logo crimson-cut
oficjalny dystrybutor