Krowki reklamowe

Krówki reklamowe – osłodź komuś dzień!

Kto chociaż raz w życiu nie zjadł krówki, niech pierwszy rzuci kamieniem! Dodanie do nich okolicznościowej etykiety uczyni je oryginalnym podziękowaniem, wyrazem miłości lub niespodzianką. Krówki reklamowe idealnie sprawdzą się również jako produkt reklamowy Twojej firmy. Dzięki nim osłodzisz relację z każdym klientem i nigdy więcej nie zaznasz smaku goryczy! Nasza agencja reklamowa oferuje wykonanie spersonalizowanego nadruku na słodyczach, niezależnie od rodzaju okazji. Słodki upominek na urodziny, imieniny, Pierwszą Komunie, Chrzciny lub wesele – nie ma problemu!

Co czyni słodycze reklamowe od M-Production wyjątkowymi?

Krówki reklamowe dostarczane przez naszą agencję tworzone są z pasją i według tradycyjnej receptury siegającej ponad 60 lat. Dzięki temu nie zawierają szkodliwych konserwantów i niezdrowych tłuszczy. M-Production Lublin ceni sobie najwyższą jakość i bezpieczeństwo, dlatego współpracujemy tylko z zaufanymi producentami słodyczy. Dbamy o to, aby nasi Partnerzy zlecali badania laboratoryjne oraz przestrzegali ścisłych rygorów technologiczno – sanitarnych związanych z produkcją krówek reklamowych. Nasz wiodący producent wdrożył i udokumentował system HACCP, BRC i FS. Ponadto Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej przyznało mu prawo do używania Przekreślonego Kłosa jako znaku żywności bezglutenowej. Zapewniamy szybką realizację, przez co krówki trafiają do klienta bezpośrednio po etapie produkcji. Gwarantując tym samym najwyższą jakość produktu, świeżość i niepowtarzalny smak.

Dla każdego coś dobrego!

Kochającym krówki reklamowe oferujemy słodycze śmietankowe, kakaowe, wyborowe, miętowe, z ziarnem sezamowym, z wiórkami kokosowymi oraz z rodzynkami. Smakołyki posiadamy w wielu rodzajach: krówki krojone i zawijane ręcznie, krówki krojone i zawijane mechanicznie, batoniki Mega –Krówka, masa do wafli, ciast i deserów.

Cennik

Ilość Cena
3 kg 37,22 zł/kg
5 kg 33,39 zł/kg
10-15 kg 30,87 zł/kg
20-55 kg 28,35 zł/kg
60-100 kg 25,45 zł/kg
105-300 kg 23,44 zł/kg
305-500 kg 21,33 zł/kg
Powyżej 400 kg 20,13 zł/kg

Podane ceny są cenami netto.