Lezaki reklamowe

Leżaki reklamowe - nieodzowny element każdej strefy chill’u!

Reklama outdoorowa

Moda na styl slow life jest coraz popularniejszym trendem, na który odpowiadamy wprowadzając leżaki z nadrukiem reklamowym. Leżaki reklamowe to niebanalne narzędzie wspierające akcje marketingowe oraz promujące firmę. Dzięki praktycznemu zastosowaniu oraz wytrzymałemu materiałowi, mogą być stosowane przez wiele lat jako miejsce do zaprezentowania nazwy i logo firmy lub kreatywnego przekazu reklamowego. Jako producent leżaków reklamowych zapewniamy tkaniny odporne na warunki atmosferyczne, dzięki czemu sprawdzą się zarówno wewnątrz budynku, jak i w plenerze. Leżaki reklamowe, których jesteśmy producentem wykonane są z drewna twardego, pierwszej klasy. Ponadto siedzisko leżaka wyposażone jest trwały i wytrzymały materiał poliestrowy umożliwiający znakowanie pełnokolorowe. Leżaki posiadają trójstopniową regulację nachylenia z zabezpieczeniem przed samoczynnym złożeniem. Dopuszczalne obciążenie leżaka reklamowego to 110 kg.

Leżaki reklamowe z własnym nadrukiem

Leżaki z nadrukiem to kreatywny sposób na promowanie produktów i usług Twojej firmy, przy jednoczesnym budowaniu korzystnego wizerunku marki. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas leżaki reklamowe cechowały się nienaganną estetyką wykonania, praktycznością oraz wytrzymałością. Oferujemy profesjonalne metody znakowania leżaków, a będąc ich producentem mamy możliwość dostosowywania ich do potrzeb klienta. Do nadruków na leżakach wykorzystujemy sitodruk, sublimację oraz flex. Zastosowanie sublimacji pozwala znakować leżaki na całej powierzchni, dzięki czemu przekaz, który zechcesz na nich umieścić będzie widoczny nawet z dużej odległości. Jako producent leżaków reklamowych zapewniamy możliwość wyboru dokładnie takiego leżaka, jaki Ci się podoba. Istnieje opcja zamówienia leżaka z dwustronnym nadrukiem. Szeroki wybór i indywidualne zaprojektowanie leżaka pozwala na niemal nieograniczoną kreację efektywnego przekazu. Jeśli w Twojej głowie pojawił się projekt wymarzonego leżaka reklamowego, skontaktuj się z nami, a my zrobimy wszystko, aby Twoja wizja się spełniła!

M-Production niezawodny producent certyfikowanych leżaków reklamowych

Z Agencją Reklamową M-Production nie musisz się obawiać, że leżak reklamowy, który zamówisz będzie słabej jakości. Nasze leżaki posiadają certyfikaty TUV i FCBA oraz FSC, dzięki czemu masz pewność, że surowce wykorzystywane podczas ich produkcji pochodzą z lasów zarządzanych w odpowiedzialny sposób, a także otrzymujesz gwarancję wytrzymałości i bezpieczeństwa podczas ich użytkowania. Zamówienia realizujemy sprawnie i profesjonalnie. Zapewniamy kompleksowe wsparcie graficzne i wizualizację Twojego zamówienia. Dzięki temu zyskujesz pewność, że leżaki reklamowe z logo będą takie, jakie sobie wymarzysz!

W M-Production leżakujemy zawodowo ;-) M-Production Agencja Reklamowa Lublin zaprasza do współpracy!

Zapytaj o cenę: biuro@nadruknakoszulkach.eu

reklama-outdoorowa-baner
Odzież robocza baner
dodatki do brandingu
oficjalny dystrybutor
logo Promostars logo Geffer logo Mark The Helper logo crimson-cut
oficjalny dystrybutor

Adler / Malfini

Malfini-Premium

Piccolio

Rimeck

Tricorp

Stedman

Fruit of The Loom

Russell

Roly

Printer Essentials

Printer Red Flag

Printer Prime

James Harvest

Result

Result Winter Essentials

JHK

Regatta

ProJob

Gildan

bc

SOL'S

Derby of Sweden

Quadra

Branve

Sagaform

sg

pierre cardin

logo headwaer professionals

logo ID® IDENTITY

logo seven seas

logo Beechfield

logo Build Your Brand

logo Tee Jays