o nas

M-PRODUCTION
Agencja Reklamowa Lublin
Hurtownia odzieży reklamowej

Firma, którą reprezentujemy to Agencja Reklamowa M-Production Lublin. Zapewniamy najnowsze technologie zdobienia i znakowania odzieży oraz gadżetów, a także niepowtarzalnych materiałów reklamowych. Dokładamy nieustająco starań, żeby jakość naszej oferty była na najwyższym poziomie. Gwarantujemy zaangażowany i profesjonalny zespół, który zawsze będzie współpracował i tworzył z pasją, dbając w szczególności o interes naszych Klientów. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz dzięki współpracy ze specjalistycznymi firmami w branży reklamowej, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a są tylko takie, na które trzeba chwilę poczekać :)

Czym jest Agencja Reklamowa i dlaczego warto wybrać M-Production Lublin?

Zaczynasz nowy etap w życiu i otwierasz własną firmę? Chciałbyś stworzyć gadżety reklamowe, które zachwycą Klientów, ale nie masz na nie pomysłu? Pora poznać słowo agencja reklamowa i odwiedzić prawdziwych fachowców od reklamy! Agencja reklamowa produkuje i znakuje produkty reklamowe. Obsługujemy klientów nie tylko z Lublina, ale także z całej Polski i Europy. Jednak to właśnie w mieście Lublin Agencja Reklamowa M-Production otworzyła dla Was swoje biuro. Projektujemy i wykonujemy materiały reklamowe. Zaprojektujemy Twoje logo, wybierzemy produkty reklamowe i je oznakujemy!

m-production
m-production

Co kryje hasło Agencja Reklamowa M-Production Lublin?

Agencja Reklamowa M-Production to jedna z najprężniej rozwijających się agencji reklamowych w mieście Lublin. Początki, jak to zwykle bywa nie były łatwe. Zaczynaliśmy od niewielkiego pomieszczenia na obrzeżach Lublina i z jednoosobowym zespołem. Dużo czasu zajęło nam pozyskanie Klientów i wypracowanie u nich bezgranicznego zaufania. Większość z nich współpracuje z naszą agencją do dzisiaj, a także nieustająco dołączają do nas nowi Partnerzy. Trudne początki nauczyły nas wytrwałości w dążeniu do celu. Cały czas wierzyliśmy, że nasza agencja rozwinie skrzydła i to właśnie wiara połączona z zaangażowaniem przywiodła nas do miejsca, w którym teraz jesteśmy. Obecnie nasz zespół tworzą doświadczeni handlowcy, kreatywni graficy oraz wyspecjalizowani marketingowcy - krótko mówiąc specjaliści od reklamy z pasją. Posiadamy nowoczesne biuro, w którym wygenerowaliśmy przestrzeń na ekspozycję produktów reklamowych, a także rozbudowanym działem produkcyjnym - szwalnia, pracownia sitodrukowa, drukarnia poligraficzna, pracownia techniczna oraz profesjonalny dział logistyczny.

Jako agencja reklamowa specjalizujemy się w znakowaniu i druku wszelkiego rodzaju odzieży oraz gadżetów reklamowych (smycze, długopisy, kalendarze, notesy, breloki, odznaki, krówki reklamowe, flagi, windery, leżaki reklamowe). Współpracujemy z największymi dostawcami odzieży i akcesoriów marketingowych. Jesteśmy już na rynku agencji reklamowych 9 lat. Jak widać trochę się zasiedzieliśmy, ale nie zamierzamy przechodzić na emeryturę, a wręcz przeciwnie - powiększamy swój zespół o kolejnych zdolnych specjalistów. Gwarantujemy ekspresowe, profesjonalne i kompleksowe realizacje zleceń, a przede wszystkim pełne zaangażowanie na każdym etapie współpracy. Służymy pomocą w każdej sytuacji i pomagamy wychodzić nawet z największych opresji! Lubimy odwiedziny w naszym biurze przy ul. Zemborzyckiej 77 w Lublinie. Częstujemy krówkami i pyszną kawą. Dużo można pisać, ale nie przekonasz się dopóki nas nie odwiedzisz. Psss, pospiesz się, bo firmowe krasnoludki skutecznie opróżniają koszyk ze smakołykami!

M-Production Agencja Reklamowa Lublin, jakie usługi oferujemy:

Charakterystyczną cechą naszej firmy jest dynamiczny rozwój. Stale unowocześniamy produkcję, dzięki czemu oferujemy znakowanie produktów rozmaitymi technikami. Zaczynając od podstawowych metod, takich jak: sitodruk, termotransfer, sublimacja, haft komputerowy, flex, flock, tampodruk, grawer, druk UV, sublitex, druk DTF, a kończąc na druku cyfrowym DTG.

Najnowocześniejsze techniki znakowania odzieży, takiej jak: t-shirty, spodnie, polary, kurtki, softshell, bluzy, czapki, frotte, odzież robocza, pozwalają nam drukować na rożnorodnych materiałach: bawełna, poliester, skóra, a także jeans.

Nasza agencja reklamowa oprócz znakowania odzieży oferuje również grawerowanie różnorodnych akcesoriów kuchennych (sztućce, deski do krojenia, kubki, szklanki), akcesoriów grillowych oraz drukowanie akcesoriów wystawienniczych i festiwalowych (flagi i windery, leżaki reklamowe).

W ostatnim czasie ze względu na panującą sytuację w kraju wprowadziliśmy do naszej oferty żele do dezynfekcji, chusteczki antybakteryjne i antywirusowe oraz szycie masek na zamówienie. Wśród masek największą popularność zyskała maska bawełniana M-Production TM, maska FFP2 oraz maska FFP2 Sequoia. Maski bawełniane i poliestrowe produkowane są w naszej lubelskiej szwalni, co pozwala nam sprawować kontrolę na każdym etapie produkcji. Zapewnia to również możliwość wybrania dowolnego projektu przez Klienta. Agencja Reklamowa M-Production Lublin twierdzi, że nie ma rzeczy niemożliwych!

m-production
m-production

Nowoczesne projekty reklamowe - Lublin

Jako Agencja Reklamowa M-Production istniejemy na rynku od 2012 roku. Na swoim koncie mamy tysiące projektów zakończonych powodzeniem i mnóstwo zadowolonych Klientów. Mimo dużego doświadczenia w produkcji odzieży reklamowej oraz akcesoriów reklamowych, nie zatrzymujemy się i staramy być zorientowani w panujących trendach. Dynamiczny rynek agencji reklamowych nie pozwala zostawać w tyle. To właśnie reklama buduje zachowania, generuje potrzeby i wywołuje pragnienie, dlatego powinna być zawsze “na czasie”. Nasze ogromne doświadczenie pokazało nam, że największym predyktorem sukcesu jest stale rozwijana wiedza, a także nowoczesne technologie, które wykorzystujemy jako Agencja Reklamowa. W swoich działaniach stawiamy na maksymę: “Nie narzekaj, jeśli masz pod górkę, skoro wspinasz się na szczyt”. Przez 9 lat zyskaliśmy niezłą kondycję, ale wiemy, że przed nami jeszcze długa droga. Wiemy również, że sport to zdrowie, dlatego nie odpuszczamy i każdego dnia pokonujemy kolejne kilometry w drodze na upragniony szczyt, jakim jest uzyskanie mienia: Najlepsza Agencja Reklamowa w Polsce!

Serdecznie Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy :)

M-Production Agencja Reklamowa
Ul. Zemborzycka 77
20-445 Lublin


zobacz nasza ofertę
m-production
m-production
m-production
m-production
m-production
m-production