ID Identity - Odzieżowa marka PREMIUM dostępna w M-Production Agencja Reklamowa Lublin.

Krótki opis marki odzieżowej ID.


Marka odzieżowa ID Identity od 1983 roku wzmacnia wizerunek i poczucie wspólnoty firmom i wydarzeniom produkując wysokiej klasy odzież reklamową. Zamiast podążać za sezonowymi trendami, ID skupia się na tworzeniu odzieży korporacyjnej premium o stylowym, klasycznym i trwałym wzornictwie, która nie wychodzi z mody i zachowuje swój kształt oraz kolor nawet po wielokrotnym praniu. Odpowiedzialność społeczna jest dla marki ID kluczem do sukcesu. Dbając o środowisko i wzajemne relacje, tworzy ogromną wspólnotę ludzi poszukujących wysokiej jakości odzieży i produktów reklamowych. Działalność rozpoczęli w Danii, lecz wciąż poszerzają tereny swojej obecności, proponując odzież reklamową coraz większej grupie odbiorców na całym świecie. Wychodzą poza schematy, tworząc reklamową odzież premium oraz korporacyjną o stylowym, klasycznym i trwałym wzornictwie. ID jest ekskluzywną marką reklamową, której produkty przez bardzo długi czas zachowują swoje właściwości. Gwarancją jest ponad 26-letnie doświadczenie na rynku światowym. Wspaniała jakość materiałów, klasyczny styl oraz funkcjonalne detale pozwolą nam cieszyć się personalizowaną odzieżą ID nawet przez lata.


Wróćmy jeszcze do SPOŁECZNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI.


Celem ID jest minimalizacja wpływu wywieranego na środowisko. Choć proces ten jest bardzo złożony i długotrwały, każdego roku starania przynoszą coraz większe efekty. Marka uzyskała szereg certyfikatów, a także należy do wielu organizacji, uczestnicząc w rozmaitych inicjatywach. Jako dystrybutor marki ID na codzień dążymy do realizacji celów ONZ, ponieważ razem możemy więcej. Kluczowe pojęcie „CARE”, choć wieloznaczne, znajduje odzwierciedlenie we wszystkich procesach współpracy marki ID z agencją reklamową M-Production.


TECHNIKI ZNAKOWANIA i asortyment produktów ID.


Techniki znakowania jakie możemy wykorzystać przy produktach reklamowych marki ID, to haft komputerowy, flex, druk DTG, nadruk DTF, sitodruk i wiele innch. Dla efektu ekskluzywności i elegancji najlepszą techniką zdobienia jest haft, jednak każda z podanych technik znakowania podkreśli indywidualny charakter Twojego biznesu. Odzież to doskonała reklama, a zwłaszcza personalizowana odzież doskonałej jakości premium.

Każdy T-shirt, koszulka polo, bluza, sweter, koszula, kurtka, torba oraz akcesoria i odzież dla dzieci marki ID są wykonywane z ogromną dokładnością. Dzięki temu możemy dostarczać firmom, agencjom reklamowym oraz osobom prywatnym doskonałe produkty z ich własnym logo.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ID: https://mproduction.pl/koszule-id