M-Production Agencja Reklmowa Lublin dystrybutor marki odzieżowej SOL'S

Marka odzieżowa SOL'S to jeden z wiodących producentów tekstyliów do personalizacji, która poprzez dodanie indywidualnych projektów staje się wysokiej jakości nośnikiem komunikacji. Firma zadebiutowała na rynku w 1991 roku. Dzięki obszernej sieci partnerów biznesowych, marka SOL’S dostępna jest w 60 krajach i cieszy się uznaniem klientów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Od wielu lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji odzieży dla klientów, którzy szukają sposobu, aby wyróżnić się spośród innych. Nad produktami marki SOL’S pracuje ponad 200 ekspertów z Europy i Azji, których celem jest stworzenie wysokiej jakości odzieży przy jednoczesnym zachowaniu stylu i nowoczesności. Ponadto zespół SOL’S czerpie inspirację trendami prêt à porter, które wzbogacają markę o różnorodną kolekcję. W swojej ofercie posiada ponad 450 rodzajów produktów, które cechują się możliwością nadania własnego, unikalnego stylu.

Marka SOL'S oferuje szeroki wybór tekstyliów, w tym t-shirtów, koszulek polo, bluz, swetrów, polarów, kurtek softshell, kurtek wiatrówek, kurtek ocieplanych, spodni, bermudów, czapek z daszkiem, toreb, bagaży oraz ręczników, które można spersonalizować, dodając logo, indywidualny napis czy grafikę. Klienci mogą wybrać kolor, krój oraz rodzaj tkaniny, które będą odpowiadały ich potrzebom. Produkty firmy SOL'S dzięki innowacyjności i ciągłemu doskonaleniu są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co wpływa na trwałość oraz komfort w użytkowaniu.

SOL’S jest firmą odpowiedzialną społecznie przykładającą uwagę dostosowanych surowców, wytwarzanych produktów, logistyki i transportu, chcąc zminimalizować negatywny wpływ na środowisko naturalne. Ponadto SOL’S oferuje odpowiednie warunki pracy oraz przyczynia się do poprawy warunków życia, angażując się w projekty charytatywne. Agencja Reklamowa M-Production w Lublinie jest dystrybutorem marki SOL’S. Od wielu lat nasza firma specjalizuje się w znakowaniu produktów, zarówno dla firm jak i prywatnych klientów. Znakowanie nadaje odzieży indywidualny charakter oraz jest popularnym nośnikiem informacji. Wykonujemy zdobienia metodami takimi jak DTG, DTF, sitodruk, termotransfer, haft komputerowy, flex, flok oraz sublimacja. Dzięki szerokiej ofercie zdobień odzieży możemy zaproponować klientom wiele różnych wariantów, które będą odpowiadać ich potrzebom i oczekiwaniom. Dodatkowo oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie znakowania produktów, tak aby druk umieszczony na odzieży był trwały, dokładny i estetyczny.

Nasz zespół projektantów pracuje z firmami oraz klientami indywidualnymi, aby stworzyć unikalne projekty, oferując pełne wsparcie na każdym etapie projektowania i produkcji personalizacji. Dzięki produktom marki SOL’S oraz właściwej ich personalizacji, odzież może stać się doskonałym sposobem na wyrażenie swojej osobowości i stylu.

SPRAWDŹ SZEROKĄ OFERTĘ MARKI SOL'S