Geffer? Crimson Cut? Mark The Helper? - to wszystko w Promostars! M-Production Agencja Reklamowa Lublin

Agencja Reklamowa M-Production - OFICJALNY DYSTRYBUTOR Promostars  Geffer Crimson Cut oraz Mark The Helper

Czym wyróżnia się marka Promostars?

Wieloletnie doświadczenie firmy Promostars na rynku odzieży reklamowej wyposażyło ją w zdolność myślenia długofalowego i nauczyło wyprzedzać oczekiwania Klientów, co przejawia się w ciekawych, praktycznych produktach oraz nieustanną pracą nad ofertą. Rozwój marki Promostars widać gołym okiem. Obok znanych już kolekcji Promostars i Geffer pojawiły się dwie nowe marki: Crimson Cut oraz Mark The Helper.

Odzież reklamowa Promostars!

Odzież reklamową marki Promostars cechują proste, klasyczne fasony. Materiały użyte do produkcji odzieży są najwyższej jakości, dzięki czemu uzyskujemy gwarancje trwałości i wytrzymałości. To właśnie tego wymagają nasi Klienci. Kompletną ofertę Promostars można z powodzeniem używać jako promocję i reklamę. Znajdzie również zastosowanie w pracy, szkole, sporcie czy odpoczynku. Ogromna ilość krojów, modeli i kolorów jest idealnym uzupełnieniem dla odzieży BHP. Posiadamy szeroki wybór T-shirtów, swetrów, bluz, koszul, polo, spodnie, kurtki, czapki, odzież sportowa, polary.

Kolekcja odzieży Geffer

Geffer to ekonomiczna linia odzieży reklamowej. Prosta oferta, popularne produkty, a to wszystko w najlepszym stosunku jakości do ceny w branży. Odzież Geffer gwarantuje funkcjonalność i komfort nawet w najbardziej wymagających sytuacjach. W naszej ofercie znajdą Państwo T-shirty, polo, bluzy, polary, kurtki i czapki.

Crimson Cut – marka premium

Crimson Cut, marka premium odznaczająca się niebywała jakością wykonania i modowym charakterem. Wśród niej znaleźć można interesujące i niesztampowe fasony. Większość produktów tej kolekcji zostało wykonanych z bawełny organicznej. To wszystko w połączeniu z wysokim standardem wykorzystanych materiałów oraz wykończenia sprawia, że marka Crimson Cut to świetny wybór dla Klientów ceniących sobie wysoką jakość i produkty premium.

Mark the Helper – certyfikowana odzież robocza

Mark the Helper to kolekcja odzieży roboczej i ochronnej, przeznaczona do wyspecjalizowanych zastosowań. Klasyczne modele idealnie uzupełnią każdy strój roboczy. Kolekcja Mark the Helper posiada certyfikaty odzieży dla profesjonalistów. Materiały, z których jest wykonana sprawdzą się w specyficznych warunkach pracy. Warto również dodać, że odzież marki Mark the Helper spełnia odpowiednie normy. Bowiem odzież ostrzegawcza jest zgodna ze standardem EN ISO 20471, odzież chroniąca przed chłodem zgodna z EN 14058, pośród nich znajdziemy również bieliznę termoaktywną oraz odzież przygotowaną do wynajmu i przystosowaną do wielokrotnego prania.

Promostars to synonim odpowiedzialnej produkcji

Bazą pracy marki Promostars jest kodeks postępowania, który zakłada zapewnienie odpowiednich warunków pracy. Produkcja odzieży odbywa się w fabrykach objętych programem, mającym na celu zapewnienie bezpieczeństwa pożarowego i budowlanego. Przeprowadzane są stałe kontrole, na podstawie których na bieżąco wdrażane są ulepszenia. Ponadto większość fabryk objętych jest prestiżowym certyfikatem Worldwide Responsible Accredited Production (WRAP). Jest to największy na świecie niezależny program certyfikacji zakładów produkcyjnych skupiający się głównie na sektorach odzieży, obuwia i wyrobów szytych. Duża część asortymentu marki Promostars posiada certyfikat Oeko-tex, który świadczy o braku substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka. Kluczową kwestią jest wykorzystanie bawełny organicznej w produkcji odzieży. Bawełna organiczna jest jedną z najbezpieczniejszych dla zdrowia użytkowników, jak i osób pracujących przy jej wytwarzaniu. Przy produkcji bawełny organicznej nie stosuje się środków chemicznych, czy GMO. Ponadto zużywa się znacznie mniej wody, jednocześnie zmniejsza się emisja CO2. Tym samym do gleby nie przedostają się substancje chemiczne. Obecnie Promostars kładzie duży nacisk na udział bawełny organicznej w naszych produktach.