M-Production Lublin jako sponsor i partner drużyny Perełek!

W ostatnim czasie sporo się dzieje w naszej Agencji. Często powtarzamy, że tylko sprawne działanie, podejmowanie często niełatwych decyzji i chęć rozwoju jest gwarantem sukcesu. M-Production Lubllin nie lubi tylko mówić, ale również działać, dlatego mamy niezmierną przyjemność ogłosić, że zostaliśmy partnerem oraz sponsorem kobiecej drużyny piłki nożnej – Perełek! Perełki są jedną z drużyn, nad którymi opiekę sprawuje kobiecy klub piłkarski Perły Lublin. Stowarzyszenie Perły Lublin istnieją na piłkarskiej mapie Lublina od około 8 lat. Jak sami mówią, od początku istnienia udało im się zaktywizować do gry niemal 800 kobiet. Celem stowarzyszenia jest promocja zdrowego trybu życia, aktywności fizycznej, Lublina i Lubelszczyzny, a także wartości, jakie niesie za sobą sport.Obecnie w klubie Perły Lublin funkcjonuje 6 grup integrujących ponad 100 zawodniczek w wieku od 5 do ponad 40 roku życia. Ogromnym osiągnięciem klubu jest świetnie zapowiadająca się drużyna młodzieżowa. Bowiem wśród niej 14 zawodniczek zostało powołanych do kadry wojewódzkiej, a 3 niebywale zdolne piłkarki obecnie przebywają na zgrupowaniu kadry narodowej do lat 15. Podopieczne klubu osiągają wiele sukcesów grając na 1 i 2-ligowych boiskach. To właśnie drużyna juniorek, której partnerem i sponsorem zostaliśmy jest jedną z 4 najlepszych w kraju. Sukces ten jest największym drużynowym osiągnięciem lubelskiej piłki nożnej kobiet. Tym bardziej M-Production Lublin cieszy się, że może wspierać tak utalentowane i pełne zaangażowania w swoją pasję młode dziewczyny.

Oglądając mecze Perełek M-Production czuje dumę widząc, jak młode pokolenie potrafi walczyć i ile wkłada wysiłku, aby wygrać. Wykonanie strojów sportowych dla Perełek było dla M-Production nie lada wyzwaniem. W końcu to odzież dla Mistrzyń! Poświęciliśmy wiele uwagi strojom, ponieważ zależało nam na dopracowaniu nawet najmniejszego szczegółu. W końcu wiemy, ile Perełki dają z siebie podczas meczy.

Stowarzyszenie Perły Lublin jest organizatorem oraz uczestnikiem wielu projektów:

1. Cykl ogólnopolskich turniejów piłkarskich dla kobiet.

2. Organizacja pierwszej w kraju orlikową piłkarską ligę akademicką dla kobiet.

3. Organizacja wakacyjnych mistrzostw Lublina w Beach Soccerze.

4. Organizacja jedynego w Polsce meczu piłki nożnej w spódnicachStowarzyszenie

Perły Lublin może pochwalić się wieloma osiągnięciami i sukcesami:

1. Wyróżnienie od Prezydenta Miasta za najlepszą inicjatywę oraz za całokształt działań na rzecz mieszkańców Miasta Lublin w 2013 roku w kategorii "Sport i Rekreacja".

2. Zwycięzca plebiscytu Polskapresse na najbardziej pozytywną inicjatywę w województwie lubelskim.

3. Pierwsze miejsce na Międzynarodowym Turnieju Amatorskiej Piłki Nożnej Kobiet Fiero! Women’s Cup 2015.

4. 2 miejsce na halowym turnieju piłki nożnej kobiet o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Mielnik z okazji Dnia Kobiet (2016 rok).

5. 2 miejsce na turnieju "Lublin Kicks Balls III" (czerwiec 2017).

6. 2 miejsce na halowym międzynarodowym turnieju "Lublin Kicks Balls IV" (grudzień 2017).

7. 2 miejsce na halowym turnieju piłki nożnej kobiet w Kraśniku (2021 rok).

8. 5 x pierwsze miejsce i 3 x drugie miejsce w ogólnopolskich turniejach juniorek młodszych oraz młodziczek (w ciągu ostatnich 3 lat).

9. Tytuł II Wicemistrza Polski w kategorii wiekowej U-15 (czerwiec 2021).

Dynamiczny rozwój Stowarzyszenia Perły Lublin napawa M-Production optymizmem i motywacją do kolejnych realizacji. Bowiem współpraca ze stale rozwijającym się klubem i ludźmi pełnych pasji to coś, co M-Production Agencja Reklamowa Lublin lubi najbardziej! Dziękujemy Perełkom za godne reprezentowanie naszej firmy. Czujemy wielką dumę wiedząc, że logo M-Production widnieje na strojach walecznych Mistrzyń!