Z Agencją Reklamową M-Production Ci się upiecze - krótko o gadżetach piknikowych!

Rozpocznij sezon piknikowy z Agencją Reklamową M-Production!

Długi weekend majowy to niepodważalnie jeden z najważniejszych sygnałów, że należy rozpocząć kolejny sezon piknikowy! Zatem nie ma sensu zwlekać i czas odgrzebać zakurzone grille, akcesoria grillowe lub zaopatrzyć się w nowe gadżety piknikowe! Zanim jednak wystartujecie z pieczeniem kiełbaski upewnijcie się, czy poza akcesoriami do grilla, macie inne niezbędne gadżety na piknik. Co na pewno się przyda? Jak zwykle śpieszymy z przydatnymi podpowiedziami…

Kilkudniowy wyskok za miasto nie obędzie się bez pikniku. Natomiast sam piknik nie może odbyć się bez podstawowej rzeczy z kategorii gadżety piknikowe - kosza! Nie ma nic przyjemniejszego niż leniwy i świeży posiłek w otoczeniu przyrody. Jak wybrać odpowiednie gadżety na piknik? Na co należy zwracać uwagę? Z czego powinien być wykonany kosz piknikowy?

Zawsze przygotowany i kompletny kosz piknikowy nie wymaga poświęcania dodatkowego czasu na komponowanie niezbędnych akcesoriów i przygotowanie sposobów spakowania talerzyków i termosu obok zestawu do badmintona lub warzywnej sałatki obok ulubionej książki. Kosze piknikowe, dzięki swoim właściwościom termicznym są świetnym gadżetem zarówno na krótką podróż klimatyzowanym samochodem, jak i na kilkugodzinną wyprawę w pełnym słońcu. Termiczna szczelność pozwala cieszyć się świeżym jedzeniem i napojami w odpowiedniej temperaturze. Najważniejszym elementem przy wyborze kosza piknikowego jest dostosowanie go do naszych potrzeb. Warto określić, w jaki sposób dojedziemy na zaplanowany piknik. To pozwoli nam to ustalić, jaką pojemność kosza potrzebujemy. Takie gadżety piknikowe powinny posiadać paski lub uchwyty, dzięki którym zamontujemy kosz na bagażniku rowerowym lub w miejscu na koszyk przy kierownicy. Również we wnętrzu kosza powinny znajdować się separacyjne opaski, które pozwolą na utrzymanie porządku, a także na przymocowanie zastawy do ścianek kosza.

Inne równie ważne gadżety na piknik… A wśród nich koc piknikowy - jaki wybrać?

Często przy wyborze koca piknikowego kierujemy się zasadą - im większy tym lepszy. Niestety nie zawsze jest to słuszne. Tego typu gadżety piknikowe powinny mieć dostosowany rozmiar do liczby osób, które będą z niego korzystać. Jeśli przesadzimy z wielkością koc piknikowy stanie się nieużywanym gadżetem ze względu na jego wagę. Warto również zwrócić uwagę na funkcjonalność koca. Należy zadbać, aby jego złożenie nie zajmowało dużo czasu i można było go schować do bagażnika bądź torby. Tradycyjny koc na pikniku nie będzie komfortowy, choćby dlatego, że nie zapewni nam izolacji od podłoża, nie będzie również odporny na zabrudzenia. Warto więc postawić na dedykowane koce piknikowe. Ich dobrej jakości materiał zapewni wygodę i plamoodporność, ale również wytrzymałość, co przełoży się na jego długowieczność. Materiał, z którego wykonywane są koce piknikowe pozwala na znakowanie metodą haftu komputerowego, termotransferu oraz sublimacji. Dzięki czemu z łatwością można stworzyć koc z własnym nadrukiem.

W czym przewieźć lemoniadę?

Z pozoru mały problem, który podczas organizowania wyjazdu wakacyjnego może przysparzać wielu kłopotów. Szczególnie w obecnej sytuacji, kiedy nie ma swobodnego dostępu do restauracji czy barów. Warto więc wyposażyć się we własną butelkę lub kubek. Jest to również o wiele bardziej ekologiczne rozwiązanie w porównaniu do używania plastikowych, jednorazowych gadżetów. Jako Agencja Reklamowa M-Production posiadamy w swojej ofercie szeroki wybór butelek turystycznych na wodę oraz kubków podróżnych. Z nami z łatwością wykonasz butelkę z logo lub własnym nadrukiem. Dzięki temu nigdy nie doświadczysz problemu pod tytułem “w czym przewieźć lemoniadę”. Spersonalizowana butelka lub kubek to także świetny gadżet wakacyjny, który możesz podarować najbliższej osobie! W naszej agencji wiemy, jak ważną kwestią są gadżety piknikowe, dlatego zamieściliśmy w swojej ofercie kosze piknikowe, koce, leżaki reklamowe, akcesoria do grillowania, gadżety kempingowe, butelki wielokrotnego użytku, kubki, które można znakować różnorodnymi metodami: haft komputerowy, sublimacja, termotransfer, sitodruk, flex, flock.

Z Agencją Reklamową M-Production stworzysz gadżety piknikowe z własnym nadrukiem!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony. Zachęcamy do kontaktu mailowego: biuro@nadruknakoszulkach.eu. Pozostajemy również do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 81 52 44 808, a najbardziej czekamy na Państwa w swojej siedzibie: Zemborzycka 77, 20-445 Lublin!